. . .

בית שמש הולכת ומתפתחת, ב"ה. שכונות הולכות ונבנות, ביניהם כבישים נסללים, מוקמות גינות משחקים נהדרות, פינות חמד וכו'. פנינו לחבר מועצת העיר, ממונה אגף שפ"ע ופיקוח עירוני ר' שלמה ברילנט לראיון מיוחד על הפעילות העניפה שלו לטובת ורווחת תושבי העיר. ראיון שערך כתב 'בית שמש חדשות' ח.מ.ש., לחצו על 'קרא עוד' לקריאת הראיון המלא:

קרא עוד  

בכל פעם כאשר מישהו מבחוץ אומר עלינו את זה, הוא מקבל מיד קיתונות של ביקורת, מואשם באנטישמיות ובשנאת חרדים, בשמאלניות וברדיפה. החכ"ים היקרים שלנו עולים על הפודיום, מוכיחים את התקשורת, וממהרים לשלוף לראווה את ארגוני החסד החרדיים: 'הצלה' ו'יד שרה', 'זק"א' ו'עזר מציון', ארגון 'ידידים' ו'עזרה למרפא' של הרב פירר, ומזדעקים מרה על המפקפקים במידותיו התרומיות של הציבור החרדי ונכונותו לעזור בכל עת לכל אדם באשר הוא. והם צודקים לגמרי. אלא שהפעם נכשלנו! ההמשך ב'כתבה המלאה'. בתמונה: דוגמא אישית, יו"ר ארגון "עזרת אחים" הרב קאפ - מקפיד על ההנחיות.

קרא עוד  

רגע לפני כניסתו לתפקיד המשנה לראש העיר וכניסת סיעתו לתפקידים החדשים בעירייה, פגש כתב 'בית שמש חדשות' את חבר מועצת העיר, יצחק אלמליח מתנועת ש"ס לראיון אחד על אחד, לשמוע ממנו באופן אישי על חזונו וראייתו את תפקידיו החדשים וגם על שיתוף הפעולה עם שאר הסיעות וראש העיר. לראיון המלא:

קרא עוד  

ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך בראיון מיוחד ל'בית שמש חדשות' לרגל השקת האתר החדש והמרענן. בצרור שאלות מקיפות על העיר בית שמש בתום שנתיים לכהונתה מספרת ראש העיר לאלפי הגולשים על עשייתה הרבה ועם הפנים קדימה. מוזמנים לראיון מרתק:

קרא עוד  

ברכת הדרך שלוחה לבעלי האתר היקרים "בית שמש חדשות" שישמש במה לנושאים אקטואלים, תורניים וחדשותיים, תוך שמירת כבודם של הנכנסים לאתר הן בנושאי האתיקה והן בנושאי שמירת כללי ההגינות, היושרה והנכבדות. כה לחי חיזקו ואימצו. ראש העיר לשעבר ח"כ הרב משה אבוטבול בטור מיוחד על כבוד השבת:

קרא עוד  

ביתי השתדכה במזל טוב מיד אחרי חג השבועות, כל כך שמחנו, הקורונה הייתה בנסיגה, הייתה לנו דאגה קטנה בלב, אך לא נתנו לה לשלוט ברגשותינו, שמחנו באמת והתחלנו להתכונן במלא המרץ לחתונה. טור מטלטל של תושבת בית שמש בדרכה לחופה..

קרא עוד